Speelschema Hoofdklasse

Speelschema in de Hoofdklasse (kijk voor het definitieve schema, en het tijdwaarnemen bij de agenda) De ‘beker-wedstrijden’ komen niet in onderstaand overzicht voor.


Wedstrijd Uitslag
10/09/2012 19:00 Kers
Duivens & Bro – Team 11.20
9 - 3
10/09/2012 19:15 Ados
Celtic Rangers – Hugo boys
4 - 3
11/09/2012 20:00
HVB – Team 1337
15 - 4
11/09/2012 20:45 Ados
Doelloos – Moped Brommershop
0 - 4
17/09/2012 19:00 kers
Doelloos – Team 11.20
9 - 5
17/09/2012 19:00 vredehof
Stirters – Duivens & Bro
2 - 8
17/09/2012 20:30 kers
Hugo boys – HVB
3 - 3
17/09/2012 21:15 vredehof
Celtic Rangers – Team 1337
4 - 4
24/09/2012 19:00 vredehof
Doelloos – Stirters
1 - 2
24/09/2012 19:00 kers
HVB – Moped Brommershop
5 - 7
24/09/2012 20:00 ados
Celtic Rangers – Duivens & Bro
2 - 12
24/09/2012 20:30 kers
Hugo boys – Team 1337
4 - 5
01/10/2012 19:00 kers
Hugo boys – Doelloos
8 - 1
01/10/2012 20:30 kers
Team 1337 – Duivens & Bro
8 - 6
01/10/2012 20:45 ados
Moped Brommershop – Stirters
8 - 1
02/10/2012 20:15 ados
HVB – Team 11.20
11 - 5
08/10/2012 19:00 vredehof
Duivens & Bro – HVB
11 - 3
08/10/2012 19:15 ados
Team 1337 – Doelloos
4 - 6
08/10/2012 19:45 kers
Moped Brommershop – Celtic Rangers
9 - 2
08/10/2012 20:30 kers
Team 11.20 – Stirters
4 - 7
15/10/2012 19:00 kers
Moped Brommershop – Hugo boys
4 - 2
15/10/2012 20:45 ados
Duivens & Bro – Doelloos
8 - 4
15/10/2012 21:15 vredehof
HVB – Stirters
3 - 1
16/10/2012 21:00 ados
Team 11.20 – Celtic Rangers
8 - 5
22/10/2012 19:15 ados
Stirters – Celtic Rangers
10 - 0
22/10/2012 19:45 kers
Team 1337 – Moped Brommershop
4 - 10
22/10/2012 20:30 kers
Team 11.20 – Hugo boys
-:-
22/10/2012 20:45 ados
Doelloos – HVB
2 - 3
29/10/2012 19:00 kers
Team 11.20 – Team 1337
11 - 3
29/10/2012 19:45 kers
Duivens & Bro – Moped Brommershop
6 - 9
29/10/2012 20:30 kers
HVB – Celtic Rangers
4 - 3
29/10/2012 21:15 kers
Stirters – Hugo boys
4 - 4
05/11/2012 19:00 vredehof
Team 1337 – HVB
0 - 4
05/11/2012 19:00 kers
Hugo boys – Duivens & Bro
5 - 5
05/11/2012 21:15 kers
Celtic Rangers – Doelloos
6 - 4
06/11/2012 20:00 kers
Moped Brommershop – Team 11.20
0 - 3
12/11/2012 19:45 kers
Team 1337 – Stirters
4 - 9
12/11/2012 20:30 kers
Team 11.20 – Duivens & Bro
4 - 7
12/11/2012 21:15 vredehof
Moped Brommershop – Doelloos
8 - 3
12/11/2012 21:15 kers
Hugo boys – Celtic Rangers
8 - 2
19/11/2012 19:00 kers
Team 1337 – Celtic Rangers
8 - 2
19/11/2012 19:45 kers
HVB – Hugo boys
5 - 2
19/11/2012 21:45 ados
Duivens & Bro – Stirters
11 - 7
20/11/2012 20:00 kers
Team 11.20 – Doelloos
7 - 5
26/11/2012 19:00 kers
Stirters – Doelloos
4 - 6
26/11/2012 19:45 kers
Duivens & Bro – Celtic Rangers
10 - 8
26/11/2012 21:15 vredehof
Moped Brommershop – HVB
4 - 2
26/11/2012 21:45 ados
Team 1337 – Hugo boys
1 - 6
03/12/2012 19:45 kers
Stirters – Moped Brommershop
7 - 10
03/12/2012 20:30 kers
Doelloos – Hugo boys
3 - 4
03/12/2012 21:15 vredehof
Duivens & Bro – Team 1337
9 - 2
04/12/2012 19:30 kers
Team 11.20 – HVB
2 - 5
10/12/2012 19:00 kers
Moped Brommershop – Duivens & Bro
5 - 8
10/12/2012 21:15 kers
Hugo boys – Stirters
4 - 5
10/12/2012 21:45 ados
Celtic Rangers – HVB
5 - 4
11/12/2012 20:15 kers
Team 1337 – Team 11.20
11 - 5
17/12/2012 19:00 vredehof
HVB – Duivens & Bro
5 - 8
17/12/2012 20:30 kers
Celtic Rangers – Moped Brommershop
7 - 4
17/12/2012 21:15 kers
Doelloos – Team 1337
6 - 5
17/12/2012 21:45 ados
Stirters – Team 11.20
14 - 3
07/01/2013 19:45 kers
Duivens & Bro – Hugo boys
11 - 0
14/01/2013 20:15 kers
Team 11.20 – Moped Brommershop
3 - 0